Kontakt

Generella

Email: info@sib.hb.se
Telefonnummer: 033-4354801

Receptionen

Öppettider
Måndag – Fredag
11:00-13:00

Styrelsen

Ordförande

Ellen Högberg
Email: ellen.hogberg@sib.hb.se
Telefonnummer: 0705141578

Ansvar för studentinflytande

Kevin Rylander Nordberg
Email: kevin.rylander@sib.hb.se
Telefonnummer: 0705141544

VD, The Kårner

Simon Hellgren
Email: simon.hellgren@sib.hb.se
Telefonnummer: 0706141549

Ledamot, representant Novitas

Alfred Hellgren
Email: alfred.hellgren@sib.hb.se

Ledamot, representant Humanitas

Frida Andersson
Email: frida.andersson@sib.hb.se

Ledamot, representant Scientias

Frida Holmkvist
Email: frida.karlsson_holmkvist@sib.hb.se

Sektionerna

Novitas

Email: novitas@studentkareniboras.se
Rum: T402

Humanitas

Email: humanitas@studentkareniboras.se
Rum: E630

Scientias

Email: scientias@studentkareniboras.se
Rum: C517