Kontaktinformation

Presidie och Kansli

Ordförande

Elena Pettersson
Tel: 0705141578
Email: elena.pettersson@sib.hb.se

Vice Ordförande med Utbildningsansvar

Kevin Rylander
Tel: 0705141544
Email: kevin.rylander@sib.hb.se

Vice Ordförande med Studiesocialt ansvar

Joakim Byvik
Tel: 0705141579
Email: joakim.byvik@sib.hb.se

Kanslichef

Sebastian Spogardh
Tel: 0706141572
Email: sebastian.spogardh@sib.hb.se

Sektioner

Novitas

Ordförande: Frida Espes
Email: novitas@studentkareniboras.se

Humanitas

Ordförande: Amanda Kvant
Email: humanitas@studentkareniboras.se

Scientias

Ordförande: Tobias Svensson
Email: scientias@studentkareniboras.se